WYPRAWY ROZWOJOWE

ZORGANIZUJĘ DLA CIEBIE DOWOLNĄ WYPRAWĘ:
- indywidualną
- grupową

INTERESUJĄCE?


NAPISZ!


________________________________________________________________________
ZEN COACHING W DRODZE czyli WYPRAWA PO SWOJĄ DROGĘ
Kazimierz Dolny nad Wisłą 26-28.08.2016 • Czy droga, którą teraz kroczysz przez życie jest zgodna z tym, czego pragniesz? 
 • Czy jest zgodna z Twoimi wartościami? 
 • Czy idąc tą drogą spełniasz się? 
 • Czy ta droga sprawia Ci radość i pomaga realizować Twoje marzenia? 
 • Jak chcesz, żeby wyglądała Twoja dalsza droga przez życie? 
 • Czego pragniesz doświadczać więcej na swojej drodze? Czego mniej? 
 • Za czym tęskni Twoje serce? Za jaką drogą?


Jeśli chcesz poszukać odpowiedzi na te i inne pytania, dotyczące Twojej życiowej drogi, zapraszamy Cię do udziału w WYPRAWIE PO SWOJĄ DROGĘ

Nasza wyprawa to wyjątkowa okazja do przyjrzenia się sobie i drodze, którą podążasz w życiu. To dwa dni warsztatów, opartych na metodzie zen coachingu i coachingu w drodze. To twórcza praca nad uporządkowaniem swojego życia i stworzeniem swojej własnej drogi.

Dzięki udziale w wyprawie:
- będziesz mieć możliwość zatrzymania się i przyjrzenia się z uważnością sobie i swojej drodze
- nauczysz się być bardziej obecna w swoim codziennym życiu,
- nauczysz się słuchać siebie, swojej intuicji i bardziej świadomie podejmować życiowe decyzje
- poznasz sposoby docierania do swoich potrzeb,
- spojrzysz na swoje życie z dystansu i stworzysz nowy obraz swojej drogi
- spędzisz czas w uroczej chacie, w przepięknym otoczeniu natury
- wyruszysz nocą przez wąwóz, pracując nad swoją drogą - w drodze
- spędzisz czas, w miłym towarzystwie osób nastawionych na rozwój i odkrywanie siebie.

Będziemy pracować warsztatowo na sali i w przestrzeni, w drodze, w przepięknym Kazimierzu Dolnym, mieście artystów.    

PLAN WYPRAWY

Piątek 26.08.2016
Przyjazd, zakwaterowanie, spotkanie zapoznawcze

Nocujemy w przepięknym miejscu
Sobota 27.08.2016
8:00 – 8:30 – Poranna medytacja prowadzona (nie musisz mieć doświadczenia medytacyjnego)
8:30 – 9:30 – Śniadanie
10:00 - 15:00 – Warsztat zen.
Obiad 15:30 - 16:30 i czas wolny 
20:00 - wyruszamy na nocne zwiedzanie Kazimierza oraz spacer wąwozem z pochodniami - coaching w drodze

Niedziela 28.08.2016
8:00 - 8:30 - Poranna medytacja
8:30 - 9:30 - Śniadanie
10:00 - 11:00 - pakowanie, opuszczanie pensjonatu
12:00 - 14:00 - rynek Kazimierza - podsumowanie wyprawy
14:00 - Czas wolny/Wyjazd do domu

O ZEN I COACHINGU W DRODZE
Zen Coaching jest metodą opracowaną przez Kåre Landfalda, która łączy ze sobą mądrość Wschodu (buddyzm zen), ze współczesnym coachingiem, wypracowanym na Zachodzie. Głównym celem zen 
coachingu jest wspieranie Klienta w poszukiwaniu odpowiedzi na jego własne pytania, poprzez empatyczną obecność, słuchanie, zadawanie mocnych, sięgających sedna pytań oraz kierowanie 
uwagi Klienta na bieżące doświadczenia, na to, co pojawia się tu i teraz. Ucząc się żyć na co dzień w oparciu o metodę zen coachingu, rozwijając swoją uważność i słuchając siebie, możemy wprowadzać 
do swojego życia więcej radości, wolności i autentyczności.


Coaching w drodze  to autorska metoda Małgorzaty Leduchowskiej, która jest połączeniem pracy coachingowej opartej na standardach International Coach Federation, oraz pracy w ruchu i przestrzeni. Coaching w drodze wykorzystuje przede wszystkim pracę na metaforze oraz pracę w przestrzeni. Każdy z nas podażą jakimś szlakiem i to właśnie praca na tej metaforze pozwala wydobyć bardzo dużo podczas tak krótkiego czasu pracy. Wykorzystuje się ją zarówno do pracy w grupach jak i indywidualnie. Dlaczego jest tak skuteczna? Ponieważ praca nad celem, do którego prowadzi określona droga pozwala w szczegółach zaplanować ważne kroki, etapy i efekty. Praca w przestrzeni pozwala też spojrzeć na coś, co jest niedostępne podczas tradycyjnej sesji: różne znaki, drogowskazy, myśli, odczucia - są intensywniejsze właśnie wtedy, kiedy idziesz. To właśnie w drodze najczęściej pojawiają się rozwiązania. 


O NASMałgorzata Leduchowska - coach ACC ICF o specjalizacji coachingu w drodze, trener biznesu i rozwoju osobistego, podróżnik, autorka. Małgosia z wykształcenia jest socjologiem a na codzień 
wykonuje pracę trenera i coacha. Wspiera również trenerów i coachów nieustannie dbając o swój rozwój. Na początku podjęła się nauki w Szkole Trenerów Biznesu Grupy SET, a idąc za ciosem 
zdecydowała się na Szkołę Coachów Biznesu w tej samej firmie. To zaowocowało wielką pasją do coachingu, dzięki czemu dziś wspiera początkujących coachów dzieląc się z nimi swoją wiedzą.
Prywatnie pasjonują ją podróże. Szczególnie upodobała sobie styl tzw. "backpackingu", czyli podróży najniższym kosztem. Jej wielki projekt, który realizuje to odwiedzenie wszystkich stolic Europejskich. 
Do dziś zobaczyła już ich 22.

Karolina Prusińska - psycholog, trener, certyfikowany zen coach. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako trener w dużej instytucji finansowej. Prowadzi szkolenia m.in. z komunikacji, asertywności, wystąpień publicznych, zarządzania sobą w czasie i zarządzania emocjami. Coachingiem zainteresowała się w 2012 roku. Ukończyła Szkołę Coachów Biznesu w Grupie SET oraz Szkołę Coachingu Grupowego i Zespołowego w Pracowni Coachingu NOVO. Umiejętności coachingowe rozwijała pod okiem certyfikowanych przez ICF coachów. W 2014 roku ukończyła roczny Trening Zen Cochingu, prowadzony m.in. przez twórcę metody - Kåre Landfalda i uzyskała certyfikat zen coacha. Coaching wykorzystuje zarówno w środowisku biznesowych, pracując z menadżerami i specjalistami, jak i w praktyce pozabiznesowej, w tematach związanych z life coachingiem. Interesuje ją szeroko pojęty rozwój, poszukiwanie metod wspomagania ludzi w procesie zmiany, odkrywania ich potencjału, rozwijania umiejętności słuchania siebie, swojego ciała i podążania za swoją wewnętrzną mądrością. Na co dzień medytuje (ukończyła również 8-tygodniowy trening mindfulness), praktykuje jogę, koloruje mandale, dużo czyta i uwielbia być w drodze.

Więcej na: www.prusinska.plWARUNKI UCZESTNICTWA

Koszt całego warsztatu to jedynie 599zł, a w cenie:

- noclegi 
- śniadania w formie szwedzkiego stołu
- zen coaching
- coaching w drodze
- niespodzianki NA DROGĘ :)

Jeśli chcesz zarezerwować sobie miejsce - kup bilet-zaliczkę o wartości 150zł.

__________________________________________________________________________
BIESZCZADZKA WYPRAWA PO PRZEBUDZENIE

Początek wiosny do dobry czas, by razem z naturą przebudzić się. 
Dlatego właśnie w marcu zapraszamy Cię na wyprawę PO PRZEBUDZENIE. 

Co będziemy w sobie budzić? To zależy od Ciebie.

Pierwszego dnia, pracując głównie metodą zen coachingu, będziemy odkrywać to, co chce się w nas przebudzić. W codziennym pędzie, zabieganiu, realizując wiele zadań i działań, rzadko mamy okazję, by wsłuchać się w siebie, dać sobie czas i odkryć to, czego tak naprawdę potrzebujemy. 
Ten pierwszy dzień to będzie czas nauki uważności na siebie i swoje potrzeby. Będzie to czas dla Ciebie, byś odkrył, czego pragniesz i nauczył się działać w zgodzie ze sobą.
Drugiego dnia będziemy pracować w drodze, wyruszymy po świt na Szeroki Wierch, a później przejdziemy trasę na najwyższy szczyt w Bieszczadach po polskiej stronie, czyli na Tarnicę. Będziemy pracować metodą coachingu w drodze. Pracując w przestrzeni i nieustannym ruchu spróbujemy odpowiedzieć sobie na pytania: 
- Co pokaże nam droga? 
- Co przyniesie świt? 
- Co obudzi się razem ze wschodem słońca? 
To pytania, na które odpowiedzi znajdą tylko Ci, którzy wyruszą z nami.

Dzięki uczestnictwu w bieszczadzkiej wyprawie:
- Obudzisz w sobie... to, co chce się przebudzić. Energię? Moc? Siłę? Odwagę? Kreatywność? Radość? Miłość? Gotowość? Pewność siebie? 
- Wsłuchasz się w potrzeby swojego serca. Podążanie za nimi, to DROGA do szczęścia. 
- Nauczysz się słuchać siebie i podążać za sobą, dzięki temu w codziennym życiu będziesz działał w zgodzie ze sobą, a nie z tym, co narzucają inni.
- Pomedytujesz i doświadczysz mocy płynącej z bycia tu i teraz.
-  Nauczysz się wracać do siebie, w każdej dowolnej chwili.
- Zyskasz to, co przyniesie Ci DROGA po świt - to będzie TWOJE wyjątkowe doświadczenie,
- Pobędziesz w Bieszczadach - jednym z nadal najdzikszych miejsc w Polsce, a zarazem przyjaznych, przytulnych, cichych i spokojnych.
- Spędzisz wieczór albo dwa w kultowej Bazie Ludzi z Mgły.


Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Nie ma takiej sytuacji negocjacyjnej, z której nie wyjdziemy metodą win-win :)

Zobacz, jak wyglądały nasze poprzednie wyprawy:

Świętokrzyska wyprawa na SPOTKANIE ZE SOBĄ - Gosi okiem


Małgorzata Leduchowska
- coach ACC ICF o specjalizacji coachingu w drodze, trener biznesu i rozwoju osobistego, podróżnik, autorka. Małgosia z wykształcenia jest socjologiem a na codzień 
wykonuje pracę trenera i coacha. Wspiera również trenerów i coachów nieustannie dbając o swój rozwój. Na początku podjęła się nauki w Szkole Trenerów Biznesu Grupy SET, a idąc za ciosem 
zdecydowała się na Szkołę Coachów Biznesu w tej samej firmie. To zaowocowało wielką pasją do coachingu, dzięki czemu dziś wspiera początkujących coachów dzieląc się z nimi swoją wiedzą.
Prywatnie pasjonują ją podróże. Szczególnie upodobała sobie styl tzw. "backpackingu", czyli podróży najniższym kosztem. Jej wielki projekt, który realizuje to odwiedzenie wszystkich stolic Europejskich. 
Do dziś zobaczyła już ich 18.
Więcej na: www.coachingwdrodze.pl
Karolina Prusińska - psycholog, trener, certyfikowany zen coach. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako trener w dużej instytucji finansowej. Prowadzi szkolenia m.in. z komunikacji, asertywności, wystąpień publicznych, zarządzania sobą w czasie i zarządzania emocjami. Coachingiem zainteresowała się w 2012 roku. Ukończyła Szkołę Coachów Biznesu w Grupie SET oraz Szkołę Coachingu Grupowego i Zespołowego w Pracowni Coachingu NOVO. Umiejętności coachingowe rozwijała pod okiem certyfikowanych przez ICF coachów. W 2014 roku ukończyła roczny Trening Zen Cochingu, prowadzony m.in. przez twórcę metody - Kåre Landfalda i uzyskała certyfikat zen coacha. Coaching wykorzystuje zarówno w środowisku biznesowych, pracując z menadżerami i specjalistami, jak i w praktyce pozabiznesowej, w tematach związanych z life coachingiem. Interesuje ją szeroko pojęty rozwój, poszukiwanie metod wspomagania ludzi w procesie zmiany, odkrywania ich potencjału, rozwijania umiejętności słuchania siebie, swojego ciała i podążania za swoją wewnętrzną mądrością. Na co dzień medytuje (ukończyła również 8-tygodniowy trening mindfulness), praktykuje jogę, koloruje mandale, dużo czyta i uwielbia być w drodze.
Więcej na: www.prusinska.pl
WARUNKI UCZESTNICTWA:
Koszt całego warsztatu to jedynie 950zł, a w cenie:
- zen coaching
- coaching w drodze
- niespodzianki NA DROGĘ :)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY W DROGĘ PO PRZEBUDZENIE :)
_____________________________________________________________________
BIESZCZADZKA WYPRAWA PO ODWAGĘ
Zapraszamy serdecznie na 3-dniową wyprawę w bieszczadzką głuszę, w której tuż za pagórkiem, tuż  za połoniną kryje się Twoja wewnętrzna odwaga.
Przed nami kolejna wyprawa, podczas której korzystamy z mocy zen coachingu i coachingu w drodze. 
Zobacz, jak wyglądała poprzednia wyprawa w Bieszczady: 
W tym roku byliśmy też w Górach Świętokrzyskich. Zobacz jak było:


Tym razem dotkniemy bardzo ważnego tematu, jakim jest nasza osobista ODWAGA. 
"Nie możesz być szczery, jeśli nie jesteś odważny.
Nie możesz kochać, jeśli nie jesteś odważny.
Nie możesz ufać, jeśli nie jesteś odważny.
Nie możesz wnikać w rzeczywistość, jeśli nie jesteś odważny.
Toteż odwaga jest na pierwszym miejscu,
a cała reszta przychodzi w ślad za nią."
Osho

Dzięki uczestnictwu w bieszczadzkiej wyprawie:
- Zobaczysz, ile jest w Tobie odwagi, co ją wzmacnia, a co ją osłabia,
- Doświadczysz coachingowych wglądów, pytań lub ciszy (tak jak chcesz!),
- Wzmocnisz swojego wewnętrznego bohatera,
- Pomedytujesz i doświadczysz mocy płynącej z bycia tu i teraz,
- Zyskasz większe zaufanie do siebie,
- Będziesz podejmował bardziej odważne i w zgodzie ze sobą decyzje,
- Pobędziesz w Bieszczadach - jednym z nadal najdzikszych miejsc w Polsce, a zarazem przyjaznych, przytulnych, cichych i spokojnych,
- Będziesz uczestniczył w odważnej próbie "złowienia świtu" na Połoninie Caryńskiej,
- Spędzisz wieczór albo dwa w kultowej Bazie Ludzi z Mgły.
DZIEŃ 1 (CZWARTEK)

Przyjazd do Wetliny. Nasza baza noclegowa to schronisko "Cień PRLu", miejsce które pokaże Ci, że droga do rozwoju, to nie zawsze komfort i wygoda. Doświadczysz prawdziwych warunków
schroniskowych, choć gwarantujemy ciepło, czystość i łóżko. Dzień pierwszy (a raczej wieczór), to dzień integracji w najsławniejszym miejscu Wetliny - Bazie Ludzi z Mgły.DZIEŃ 2 (PIĄTEK)

DZIEŃ 2 (PIĄTEK)

Pierwszym etapem podróży będzie warsztat prowadzony w oparciu o metodę zen coachingu, na którym:
- poznasz źródła swojej wewnętrznej odwagi i nauczysz się docierać do nich,
- doświadczysz siły płynącej z autentycznej obecności i kontaktu ze sobą,
- nauczysz się przyglądać się sobie, swoim uczuciom oraz potrzebom i odważnie je wyrażać,
- dowiesz się, jak pracować nad większą odwagą w swoim codziennym życiu.
DZIEŃ 3 (SOBOTA
Dzień drugi to próba "złowienia świtu" z wzniesień Połoniny Caryńskiej. Jeśli pogoda nam na to pozwoli wyruszymy około godziny 4:30, by przebyć trasę od Ustrzyk Górnych, przez Połoninę
Caryńską od Chatki Puchatka (schronisko pomiędzy Połoniną Caryńską a Wetlińską) - trasa około 2,5 godzinna. Tam zrobimy sobie postój, zjemy śniadanie, napijemy się gorącej herbaty z termosu i
odbędzie się sesja coachingu grupowego na temat wewnętrznej odwagi i doświadczeń z drogi.
Następnie wracamy do Wetliny, idziemy na pyszny obiad. Po obiedzie mamy czas wolny (Gosia chętnie pokaże kilka nieznanych zakątków w Wetlinie).
DZIEŃ 4 (NIEDZIELA)

Poranna medytacja. Po medytacji śniadanie i wyjazd. 
O METODACH PRACY:
Zen Coaching jest metodą opracowaną przez Kåre Landfalda, która łączy ze sobą mądrość Wschodu (buddyzm zen), ze współczesnym coachingiem, wypracowanym na Zachodzie. Głównym celem zen
coachingu jest wspieranie Klienta w poszukiwaniu odpowiedzi na jego własne pytania, poprzez empatyczną obecność, słuchanie, zadawanie mocnych, sięgających sedna pytań oraz kierowanie
uwagi Klienta na bieżące doświadczenia, na to, co pojawia się tu i teraz. Ucząc się żyć na co dzień w oparciu o metodę zen coachingu, rozwijając swoją uważność i słuchając siebie, możemy wprowadzać
do swojego życia więcej radości, wolności i autentyczności.

Coaching w drodze oparty o model D>R.O.G.A. to autorska metoda Małgorzaty Leduchowskiej, która jest połączeniem pracy coachingowej opartej na standardach International Coach Federation,
wykorzystująca pracę w ruchu i przestrzeni. Model pracy to 5 kroków zamkniętych w anagramie D.R.O.G.A., które zakładają po kolei przyjrzenie się celowi (D. - dlaczego?), następnie zrobieniu
remanentu chwili obecnej (R. - rzeczywistość?), dalej zerkamy w kierunku możliwości realizacji celu (O. - opcje) i przenosimy to na konkretną przestrzeń (G. - gdzie? i A. - akcja). Coaching w drodze to
metoda wykorzystująca również pracę na metaforze. Wykorzystuje się ją zarówno do pracy w grupach jak i indywidualnej.
KTO PROWADZI:

Małgorzata Leduchowska- coach ACC ICF o specjalizacji coachingu w drodze, trener biznesu i rozwoju osobistego, podróżnik, autorka. Małgosia z wykształcenia jest socjologiem a na codzień 
wykonuje pracę trenera i coacha. Wspiera również trenerów i coachów nieustannie dbając o swój rozwój. Na początku podjęła się nauki w Szkole Trenerów Biznesu Grupy SET, a idąc za ciosem 
zdecydowała się na Szkołę Coachów Biznesu w tej samej firmie. To zaowocowało wielką pasją do coachingu, dzięki czemu dziś wspiera początkujących coachów dzieląc się z nimi swoją wiedzą.
Prywatnie pasjonują ją podróże. Szczególnie upodobała sobie styl tzw. "backpackingu", czyli podróży najniższym kosztem. Jej wielki projekt, który realizuje to odwiedzenie wszystkich stolic Europejskich. 
Do dziś zobaczyła już ich 18.
Więcej na: www.coachingwdrodze.pl


Karolina Prusińska - trener rozwoju osobistego, certyfikowany zen coach. Karolina z wykształcenia jest psychologiem, z zawodu trenerem i coachem. Posiada kilkuletnie
doświadczenie zawodowe jako trener w dużej instytucji finansowej. Prowadzi szkolenia m.in. z komunikacji, asertywności, wystąpień publicznych, zarządzania sobą w czasie i zarządzania
emocjami. Coachingiem zainteresowała się w 2012 roku. Ukończyła Szkołę Coachów Biznesu w Grupie SET oraz Szkołę Coachingu Grupowego i Zespołowego w Pracowni Coachingu NOVO. Umiejętności
coachingowe rozwijała pod okiem certyfikowanych przez ICF coachów. W 2014 roku ukończyła roczny Trening Zen Cochingu, prowadzony m.in. przez twórcę metody - Kåre Landfalda i uzyskała certyfikat
zen coacha. Coaching wykorzystuje zarówno w środowisku biznesowych, pracując z menadżerami i specjalistami, jak i w praktyce pozabiznesowej, w tematach związanych z life coachingiem i coachingiem kariery.
Interesuje ją szeroko pojęty rozwój, poszukiwanie metod wspomagania ludzi w procesie zmiany, odkrywania ich potencjału, rozwijania umiejętności słuchania siebie, swojego ciała i podążania za
swoją wewnętrzną mądrością. Wykorzystuje się ją zarówno do pracy w grupach jak i indywidualnej.
WARUNKI UCZESTNICTWA:
Koszt całego warsztatu to jedynie 950zł za 3-dniowy wyjazd, w tym cena noclegu w schronisku oraz
warsztaty, medytacja i opieka dwóch certyfikowanych coachów i podróżników. 
Więcej informacji na temat warsztatu udziela - Małgorzata Leduchowska 512-352-979
______________________________________________________________________
BIESZCZADZKA WYPRAWA PO DYSTANS
Czerwcowy długi weekend to dobra okazja by w połowie roku zdystansować się, nabrać w płuca powietrza i na chwilę odciąć od tego co jest.
Dlatego warto już dziś pomyśleć jak spędzić kilka czerwcowych dni.


Proponuję Ci:
- wyprawę w Bieszczady - jedno z nadal najdzikszych miejsc w Polsce, a zarazem przyjaznych, przytulnych, cichych i spokojnych
- wyprawę na Tarnicę - jeden ze szczytów, do którego zamierzam dotrzeć Połoniną Caryńska
- wieczór w kultowej Bazie Ludzi z Mgły - będę tam świętować swoje 33 urodziny
- dużo coachingowych wglądów, pytań lub ciszy (tak jak chcesz!)


DZIEŃ 1
Wyprawa zaczyna się w Skarżysku-Kamiennej 04.06.2015 o 10:00.
(służę pomocą w znalezieniu najtańszej opcji dotarcia do Skarżyska - napisz i skonsultuj jeśli potrzebujesz)
Wszyscy wsiadamy do mojego samochodu i ruszamy w kierunku Wetliny.
Dotrzemy na miejsce w godzinach wieczornych, więc najlepszym rozwiązaniem będzie drobny rekonesans w miejscowych knajpkach.


Śpimy w schronisku "Cień PRLu" i mamy zarezerwowany wspólny 4-ro osobowy pokój.


DZIEŃ 2
Wyprawa do Ustrzyk, stamtąd podejście na Połoninę Caryńską i swobodnie, bez spięć skierujemy się ku Tarnicy. Będziemy szli cały dzień, wolnym tempem, aby każdy miał komfort. Tego dnia oferuję Ci najwięcej pracy coachingowej.
Wieczorem biesiada urodzinowa w Bazie Ludzi z Mgły


DZIEŃ 3
Spacer zakamarkami Wetliny. Znam kilka miejsc, do których warto pójść, zatrzymać się, nasycić ciszą i siłą przyrody. To dzień refleksji i zbierania sił.
Wieczorem - co kto woli :)


DZIEŃ 4
Wcześnie rano wyruszamy w kierunku Skarżyska-Kamiennej.
Później służę pomocą w powrocie ze Skarżyska do Warszawy (blablacar)


Jakie koszty podstawowe?
- udział w procesie 300zł
- nocleg - 22zł/noc/osoba
- transport Skarżysko-Wetlina-Skarżysko - 100zł/osoba


Kim jestem?

Małgorzata Leduchowska - certyfikowany coach ACC ICF, podróżniczka, bieszczadoholiczka. Zarażam Bieszczadami i byciem w drodze. Jestem autorką innowacyjnej metody coachingowej - coaching w drodze. Sama wykorzystuję w swoich podróżach różnego rodzaju znaki płynące z drogi. Chętnie tego uczę.


Warunkiem udziału jest wpłata zaliczki w wysokości 50zł do 23.04.2015


Pytania?
Napisz: malgorzata.leduchowsk@gmail.com
Zadzwoń: 512-352-979
__________________________________________________________________
ŚWIĘTOKRZYSKA WYPRAWA PO "SPOTKANIE ZE SOBĄ" - warsztat wyjazdowy
W życiu każdego z nas czasem zdarzają się takie momenty, że zapominamy o sobie. Pędzimy z domu do pracy, z pracy do domu, po drodze zakupy, różne zadania i obowiązki. Zmęczeni, sfrustrowani, zaganiani, nie mamy chwili, by pobyć ze sobą i zastanowić się nad tym co ważne.
Jeżeli:
 • doświadczasz poczucia braku czasu, czujesz się przytłoczony i zmęczony codzienną bieganiną,
 • chcesz na chwilę oderwać się od codzienności, odpocząć i zrelaksować się,
 • chcesz spędzić czas aktywnie (fizycznie i mentalnie), w towarzystwie nastawionych na rozwój ludzi,
 • czujesz potrzebę skontaktowania się ze sobą, swoimi emocjami i potrzebami,
 • chcesz coś zmienić w swoim życiu, masz jakiś cel do zrealizowania, ale nie wiesz jak ruszyć,
Wyrusz z nami w drogę, której celem jest "Spotkanie ze sobą".
Droga prowadzić nas będzie przez malowniczy rejon gór świętokrzyskich.
Święta Katarzyna - miejscowość leży w centrum Gór Świętokrzyskich, u podnóża najwyższego ich wzniesienia - Łysicy (612 m). Jest tu kościół i klasztor bernardynek.
Święty Krzyż - drugie co do wysokości wzniesienie w Górach Świętokrzyskich (595 m npm). W czasach pogańskich miejsce kultu Łady, Boda i Lela (Pogody, Śwista i Pośwista). Z tego czasu pochodzą wały kultowe opasujące wierzchołek. W miejscu dawnego kultu pogańskiego usytuowano zespół klasztorny Benedyktynów. Według Długosza obiekt powstał w 1006 r. Od średniowiecza miejsce było ośrodkiem kultu związanego z przechowywaniem tu relikwii Krzyża Świętego, stąd nazwa "Święty Krzyż".

DZIEŃ 1
Pierwszym etapem podróży będzie"Spotkanie z autentycznością" - warsztat prowadzony w oparciu o metodę zen coachingu, na którym:
 • doświadczysz autentycznej obecności,
 • poznasz sposoby "powracania do siebie"
 • nauczysz się przyglądać się sobie, swoim uczuciom i potrzebom,
 • dowiesz się, jak pracować nad większym poczuciem autentyczności w życiu.

DZIEŃ 2
Drugiego dnia wyruszymy w drogę na Święty Krzyż - pozwoli to na doświadczenie metody coachingu w drodze, podczas której:
- popracujesz nad swoim celem w przestrzeni
- nauczysz się jak odczytywać "znaki i sygnały", jakie znajdują się w naszym otoczeniu
- aktywnie spędzisz cały dzień poświęcając go tylko dla siebie

KTO PROWADZI:
Małgorzata Leduchowska - coach ACC ICF o specjalizacji coachingu w drodze, trener biznesu i rozwoju osobistego, podróżnik, autorka
Małgosia z wykształcenia jest socjologiem a na codzień wykonuje pracę trenera i coacha. Wspiera również trenerów i coachów nieustannie dbając o swój rozwój. Na początku podjęła się nauki w Szkole Trenerów Biznesu Grupy SET, a idąc za ciosem zdecydowała się na Szkołę Coachów Biznesu w tej samej firmie. To zaowocowało wielką pasją do coachingu, dzięki czemu dziś wspiera początkujących coachów dzieląc się z nimi swoją wiedzą.
Prywatnie pasjonują ją podróże. Szczególnie upodobała sobie styl tzw. "backpackingu", czyli podróży najniższym kosztem. Jej wielki projekt, który realizuje to odwiedzenie wszystkich stolic Europejskich. Do dziś zobaczyła już ich 18.

Karolina Prusińska - trener rozwoju osobistego, certyfikowany zen coach
Karolina z wykształcenia jest psychologiem, z zawodu trenerem i coachem. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako trener w dużej instytucji finansowej. Prowadzi szkolenia m.in. z komunikacji, asertywności, wystąpień publicznych, zarządzania sobą w czasie i zarządzania emocjami.
Coachingiem zainteresowała się w 2012 roku. Ukończyła Szkołę Coachów Biznesu w Grupie SET oraz Szkołę Coachingu Grupowego i Zespołowego w Pracowni Coachingu NOVO. Umiejętności coachingowe rozwijała pod okiem certyfikowanych przez ICF coachów. W 2014 roku ukończyła roczny Trening Zen Cochingu, prowadzony m.in. przez twórcę metody - Kåre Landfalda i uzyskała certyfikat zen coacha.
Coaching wykorzystuje zarówno w środowisku biznesowych, pracując z menadżerami i specjalistami, jak i w praktyce pozabiznesowej, w tematach związanych z life coachingiem i coachingiem kariery.
Interesuje ją szeroko pojęty rozwój, poszukiwanie metod wspomagania ludzi w procesie zmiany, odkrywania ich potencjału, rozwijania umiejętności słuchania siebie, swojego ciała i podążania za swoją wewnętrzną mądrością.
Wolny czas poświęca na czytanie, gotowanie, spacery, jogę i medytację.
Więcej na stronie: www.prusinska.pl

Warunki uczestnictwa:
- koszt całego warsztatu to 650zł za 2 dni szkoleniowe w tym cena noclegu w uroczych bielonych chatkach z pełnym wyposażeniem

Jednak:
- jeżeli zdecydujesz się na zakup szkolenia do 15 kwietnia - cena wynosi tylko 550zł (to aż 100zł taniej!)
- jeżeli zdecydujesz się na zakup między 16 kwietnia a 15 maja - cena wynosi jedyne 600zł (to aż 50zł taniej!)
- po 16 maja cena wynosi 650zł

Więcej informacji na temat warsztatu udziela - Małgorzata Leduchowska 512-352-979


ZAPRASZAMY!