wtorek, 27 września 2016

Zorganizowałam: klubNOVO - spotkanie 21 - Specjalizacja w coachingu. Konieczność do efektywnego biznesu

08.09.2016

Specjalizacja w coachingu - konieczność do efektywnego biznesu.

Jesteś coachem. Skończyłeś odpowiednią szkołę, kurs, szkolenie. Myślałeś, że po skończeniu nauki klienci sami się pojawią. Przecież coaching to taka skuteczna forma rozwoju. Każdy powinien chcieć z niej skorzystać. Zacząłeś przygotowywać się do akredytacji, żeby być jeszcze bardziej profesjonalnym coachem. I co? Klientów nadal jak na lekarstwo? Zastanawiasz się gdzie leży problem i jak go rozwiązać? Być może przyczyną jest brak specjalizacji lub złe jej określenie. Jeśli chcesz to zmienić, odnaleźć swoją specjalizację lub stworzyć ją od nowa to koniecznie przyjdź na warsztaty "Specjalizacja w coachingu. Konieczność w drodze do efektywnego biznesu". Będziesz miał okazję popracować nad swoją specjalizacją I zrobić pierwszy krok w drodze do efektywnego biznesu. Warsztaty prowadzone są przez doświadczonych i wyspecjalizowanych coachów:) Szczegóły poniżej:

Dla kogo?
Dla coachów, którzy chcą się specjalizować i prowadzić efektywny biznes.

Cel:
- Dowiesz się czym jest specjalizacja w coachingu i jak ją budować.
- Otrzymasz odpowiedź na pytanie po co jest potrzebna specjalizacja w coachingu i jak na jej podstawie stworzyć efektywny biznes.
- Będziesz miał możliwość stworzyć własną specjalizację przy współpracy z praktykami biznesu coachingowego.

Program:
1. Co to jest specjalizacja?
2. Po co specjalizacja w coachingu?
3. Jak budować specjalizację?
4. Krótka burza mózgów z coachem, który nie ma jeszcze specjalizacji, a chce wymyślić.
5. Sesja Q&A z Wolnym Lancerem.

Kto prowadzi?
Kamila Baranowska - www.biegajacycoach.pl
Jest Biegającym Coachem. Specjalizuje się w Coachingu Siły Charakteru. Pracuje z ludźmi, którzy chcą zmienić tryb życia z "siedzącego" na aktywny, a także z tymi, którzy są zmęczeni pracą przy biurku i brakuje im motywacji oraz dyscypliny, aby rozpocząć swoją przygodę z bieganiem lub innym sportem. Szczególnie ceni sobie pracę z osobami z chorobą Hashimoto. Autorka modelu pracy z klientem R.U.N.N.E.R. oraz pomysłodawczyni "biegających" sesji coachingowych. Na Facebooku prowadzi grupę "Biegający Coach - czyli specjalizacje w biznesie coachingowym".

Jest akredytowanym coachem ACC ICF oraz dyplomowanym trenerem biznesu. Absolwentka studiów podyplomowych Coaching Profesjonalny - metody i praktyka na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz studiów magisterskich Finanse i Bankowość. Ukończyła Szkołę Trenerów Biznesu (Akademia SET) oraz Coaching Grupowy i Zespołowy (Pracownia Coachingu NOVO).

Michał Bloch - www.wolnylancer.pl
Jego tożsamości to coach i nauczyciel coachingu. Jego misją jest bycie użytecznym podczas ludzkich transformacji. Pracuje jako coach, mentor i superwizor. Specjalizuje się w pracy z ludźmi odchodzącymi z etatu I zakładającymi swoje firmy. Jako Superwizor oraz MentorCoach pracuje z coachami, którzy przygotowują się do akredytacji na poziomie ACC oraz PCC w International Coach Federation.


Serdecznie zapraszamy na spotkanie :)

Było magicznie. Otwarcie sezonu spotkań klubowych po wakacjach odbyło się w szczególnej oprawie - ciepły wieczór, otwarta przestrzeń, ciepła atmosfera.
Dyskusje kręciły się wokół tego, na ile ta specjalizacja w ogóle jest potrzebna. Mam takie wrażenie, że wątpliwości zostały rozwiane i wszyscy uczestnicy spotkania wyszli z przekonaniem, że jest to coś koniecznego.
Trudność jednak sprawia poszukiwanie najpierw obszaru, a później odpowiedniej do niego nazwy. 
Byliśmy świadkami narodzin nowej specjalizacji! 

Było jak zwykle inspirująco. A niebawem kolejne spotkania.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz