wtorek, 27 września 2016

Dzielę się wiedzą - e-kurs Life Coaching

Jedną z moich nadrzędnych wartości, którymi się kieruję jest dzielenie się wiedzą. 

Już po raz 6-ty udostępniam kolejnym kursantom 4 tygodniowy kurs online, na którym przybliżam tajniki swojej praktyki jako Life Coacha.

Dziś na rynku można znaleźć szereg opracowań na temat Life Coachingu, ale niewiele jest takich, w których mamy szansę porozmawiać w grupie, przedyskutować swoje pomysły i skonsultować je z praktykiem.

Podczas kursu dzielę się wiedzą nie tylko z zakresu warsztatu Life Coacha, ale również dotykamy dogłębnie tematu budowania biznesu Life Coacha na dzisiejszym rynku. Obejrzysz sesje, poznasz konkretne rozwiązania, zadbasz o wyjątkowość swoich usług.

Nie brakuje też informacji o Gadżetowaniu©, którym zajmuje się zawodowo wspierając coachów na rynku w uatrakcyjnianiu swojej pracy i zwiększaniu skuteczności sesji coachingowych. 

Myślę, że to intensywny kurs, ale jego zaletą jest przede wszystkim to, że możesz się uczyć kiedy chcesz. Logujesz się, czytasz i piszesz wtedy, kiedy masz ku temu przestrzeń. Wszystkie materiały są dostępne przez cały czas trwania edycji. To wygoda i komfort współpracy.

Rusza 2gi tydzień, ale być może chcesz dołączyć?
Jeżeli tak, zapraszam Cię do kontaktu:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz