wtorek, 12 lipca 2016

Zorganizowałam: klubNOVO - spotkanie 20 - Poznaj LockLuck

12.07.2016


POZNAJ LOCKLUCK

LockLuck jest narzędziem coachingowym ubranym w formę gry, którego celem jest budowanie wysokiej samooceny klienta coachingowego. Posiada ono kształt przyjemnej i inspirującej podróży w odkrywaniu zakamuflowanych negatywnych przekazów krytyka wewnętrznego po to, aby w kolejnych krokach zmienić je w energię twórczą i wspierającą w realizacji celu. Każdy element gry został dokładnie przemyślany i zastosowany w taki sposób, aby maksymalnie spełniał swoje funkcje.
LockLuck jest pierwszym narzędziem coachingowym, w którym wykorzystana została technika przetwarzania obrazu za pomocą głębokich sieci neuronowych. Przy jej zastosowaniu uzyskano wielopłaszczyznowe obrazy na kartach z grafikami, które pozwalają na skuteczne uruchomienie czterech kanałów komunikacji (wizualnego, słuchowego, kinestetycznego i prioprioceptywnego). Grafiki te pozwalają również na skuteczne wydobycie ograniczających przekonań dotyczących siebie samego. Proces coachingowy oparty o LockLuck odbywa się wielopoziomowo. Bierze on pod uwagę pozytywne intencje wydobytych przekonań z uszanowaniem wartości klienta, rozwiązanie konfliktów wewnętrznych, wzbogacenie dialogu wewnętrznego o głos wspierający, uczenie szacunku do siebie i innych.Prowadzi:

AGNIESZKA CZAPLIŃSKA
Coach, trener, freelancer, właścicielka firmy Coach&More. Agnieszka od wielu lat związana jest z rozwojem ludzi. Szczególnie wspiera ich w procesach coachingowych, jak również rozwija kompetencje coachingowe w biznesie. Zajmuje się projektowaniem programów i ścieżek rozwojowych.Pracuje indywidualnie i grupowo. Wykorzystuje najnowsze formy rozwojowe, coaching grupowy, zespołowy oraz indywidualny.


Wczoraj odbyło się 20 spotkanie klubuNOVO w zaprzyjaźnionej lokalizacji w samym centrum jakim jest kawiarnia Mjud.
Spotkanie poprowadziła Agnieszka Czaplińska demonstrując zebranym innowacyjną grę coachingową LockLuck.
Okazało się, że narzędzie niesamowicie wspiera w poszukiwaniu odpowiedzi na ważne dla nas pytania. Zestaw w którym są specjalne karty, sentencje i lupa pozwala przejść cały proces coachingowy o wiele się o sobie dowiedzieć. 
Narzędzie zarówno do pracy indywidualnej jak i grupowej czy nawet zespołowej.
Agnieszko - serdecznie dziękujemy za tę dawkę inspiracji!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz