wtorek, 19 stycznia 2016

Zorganizowałam i poprowadziłam: klubNOVO - spotkanie 16 - Karty jako narzędzie w coachingu

19.01.2016

KARTY JAKO NARZĘDZIE W COACHINGU

Coaching staje się coraz powszechniejszą metodą wsparcia, dlatego też jest coraz częściej wzbogacany. Jednym z najczęściej wykorzystywanych narzędzi obecnie są najróżniejsze karty zaczerpnięte z różnych środowisk chociażby graczy. Z czasem pojawiły się karty dedykowane już bezpośrednio do coachingu. Najczęściej są to zdjęcia, które niesamowicie silnie oddziałują na wyobraźnię klienta. Rzadko spotykają się z krytyką. Wspierają i urozmaicają sesje coachingowe, a nawet często popychają proces coachingowy do przodu.
Dlatego zapraszamy na spotkanie, podczas którego porozmawiamy:
- o rynku kart coachingowych w Polsce
- o najużyteczniejszych kartach wykorzystywanych przez coachów w Polsce obecnie
- o tym jak wykorzystywać karty w sesji coachingowej
- o nowych zastosowaniach kart 

A ponad wszystko będziemy się inspirować.
Bez względu na to, czy jesteś coachem czy dopiero o tym myślisz - klubNOVO to przestrzeń, w której swobodnie możesz nabywać wiedzę i samodzielnie przekonać się czy coaching jest czymś co jest dla Ciebie. Zachęcamy do odwiedzin i doświadczania coachingu na sobie.

KTO PROWADZI?

Małgorzata Leduchowska - coach ACC ICF, trener biznesu, gadżetomaniak i twórca Facebook`owej grupy  Gadżetowanie, podróżnik, autorka. Jest inicjatorką i koordynatorem klubuNOVO od początku jego istnienia. Od wielu lat organizuje spotkania rozwojowe dla środowisk trenerskich, coachingowych i nie tylko. Inspiruje do rozwoju i zaprasza do wyjścia poza strefę komfortu. A tym razem zaprosi do przetestowania magii kart w coachingu.Kolejne spotkanie klubuNOVO to inspiracja by korzystać z narzędzi karcianych podczas sesji coachingowych. Malgosia pokazała nam jak poprowadzić sesję 0 z klientem i wygenerować z nim cel na proces coachingowy. 
Karty to idealne narzędzie do zapoznawania się z coachingiem. Metafora na której się pracuje przy ich pomocy pozwala przełamywać pierwsze opory i pracować w bezpiecznej atmosferze. 
  


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz