niedziela, 24 stycznia 2016

Jedną z moich wartości jest rozwój

Dobrze jest czasem przystanąć na swojej drodze. Dobrze jest się na niej rozejrzeć, sprawdzić co jest dookoła i z czego możemy korzystać. Jeszcze lepiej jest się na tym etapie umocnić, nabrać pewności i ... RUSZYĆ DALEJ!

Dokładnie w 2 lata po otrzymaniu pierwszej międzynarodowej akredytacji swoich kompetencji coachingowych w International Coach Federation, postanowiłam ruszyć dalej. 

To, jak wspieram moich klientów jest dla mnie kluczowe i rozwój swoich kompetencji uznaję za jedną z najważniejszych aktywności w swojej pracy. Dlatego podjęłam wyzwanie i ruszam z ogromną motywacją.

9 stycznia ruszyła I edycja "Profesjonalnego Coachingu" pod czujnym okiem Pracowni Coachingu NOVO.

Okazuje się, że kolejny poziom akredytacji zaprasza mnie do pracy na wielu poziomach. Nie tylko warsztat i nowe narzędzia do pracy z klientem mają znaczenie, ale przede wszystkim zaproszenie nowej postawy - bardziej w cieniu klienta. 

Cieszę się,  że program jest skonstruowany tak, bym odbyła też podróż w rozwoju siebie. Iść i ciągle iść, dalej i dalej, by mniej mnie było podczas sesji, mniej mojego "ego", a więcej przestrzeni na pracę klienta. 
Tak sobie myślę: jeśli możesz wzrastać - rób to bez wahania!
"Keep walking"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz