niedziela, 24 stycznia 2016

Bieszczadzka wyprawa PO PRZEBUDZENIE - zapraszamy - nabór uczestników trwa!


Początek wiosny do dobry czas, by razem z naturą przebudzić się. 
Dlatego właśnie w marcu zapraszamy Cię na wyprawę PO PRZEBUDZENIE. 
Co będziemy w sobie budzić? To zależy od Ciebie.
Pierwszego dnia, pracując głównie metodą zen coachingu, będziemy odkrywać to, co chce się w nas przebudzić. W codziennym pędzie, zabieganiu, realizując wiele zadań i działań, rzadko mamy okazję, by wsłuchać się w siebie, dać sobie czas i odkryć to, czego tak naprawdę potrzebujemy. 
Ten pierwszy dzień to będzie czas nauki uważności na siebie i swoje potrzeby. Będzie to czas dla Ciebie, byś odkrył, czego pragniesz i nauczył się działać w zgodzie ze sobą.
Drugiego dnia będziemy pracować w drodze, wyruszymy po świt na Szeroki Wierch, a później przejdziemy trasę na najwyższy szczyt w Bieszczadach po polskiej stronie, czyli na Tarnicę. Będziemy pracować metodą coachingu w drodze. Pracując w przestrzeni i nieustannym ruchu spróbujemy odpowiedzieć sobie na pytania: 
- Co pokaże nam droga? 
- Co przyniesie świt? 
- Co obudzi się razem ze wschodem słońca? 
To pytania, na które odpowiedzi znajdą tylko Ci, którzy wyruszą z nami. 

Dzięki uczestnictwu w bieszczadzkiej wyprawie:
- Obudzisz w sobie... to, co chce się przebudzić. Energię? Moc? Siłę? Odwagę? Kreatywność? Radość? Miłość? Gotowość? Pewność siebie? 
- Wsłuchasz się w potrzeby swojego serca. Podążanie za nimi, to DROGA do szczęścia. 
- Nauczysz się słuchać siebie i podążać za sobą, dzięki temu w codziennym życiu będziesz działał w zgodzie ze sobą, a nie z tym, co narzucają inni.
- Pomedytujesz i doświadczysz mocy płynącej z bycia tu i teraz.
-  Nauczysz się wracać do siebie, w każdej dowolnej chwili.
- Zyskasz to, co przyniesie Ci DROGA po świt - to będzie TWOJE wyjątkowe doświadczenie,
- Pobędziesz w Bieszczadach - jednym z nadal najdzikszych miejsc w Polsce, a zarazem przyjaznych, przytulnych, cichych i spokojnych.
- Spędzisz wieczór albo dwa w kultowej Bazie Ludzi z Mgły.


Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Nie ma takiej sytuacji negocjacyjnej, z której nie wyjdziemy metodą win-win :)

Zobacz, jak wyglądały nasze poprzednie wyprawy:Małgorzata Leduchowska- coach ACC ICF o specjalizacji coachingu w drodze, trener biznesu i rozwoju osobistego, podróżnik, autorka. Małgosia z wykształcenia jest socjologiem a na codzień wykonuje pracę trenera i coacha. Wspiera również trenerów i coachów nieustannie dbając o swój rozwój. Na początku podjęła się nauki w Szkole Trenerów Biznesu Grupy SET, a idąc za ciosem 
zdecydowała się na Szkołę Coachów Biznesu w tej samej firmie. To zaowocowało wielką pasją do coachingu, dzięki czemu dziś wspiera początkujących coachów dzieląc się z nimi swoją wiedzą.
Prywatnie pasjonują ją podróże. Szczególnie upodobała sobie styl tzw. "backpackingu", czyli podróży najniższym kosztem. Jej wielki projekt, który realizuje to odwiedzenie wszystkich stolic Europejskich. 
Do dziś zobaczyła już ich 18.
Więcej na: www.coachingwdrodze.pl

Karolina Prusińska - psycholog, trener, certyfikowany zen coach. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako trener w dużej instytucji finansowej. Prowadzi szkolenia m.in. z komunikacji, asertywności, wystąpień publicznych, zarządzania sobą w czasie i zarządzania emocjami. Coachingiem zainteresowała się w 2012 roku. Ukończyła Szkołę Coachów Biznesu w Grupie SET oraz Szkołę Coachingu Grupowego i Zespołowego w Pracowni Coachingu NOVO. Umiejętności coachingowe rozwijała pod okiem certyfikowanych przez ICF coachów. W 2014 roku ukończyła roczny Trening Zen Cochingu, prowadzony m.in. przez twórcę metody - Kåre Landfalda i uzyskała certyfikat zen coacha. Coaching wykorzystuje zarówno w środowisku biznesowych, pracując z menadżerami i specjalistami, jak i w praktyce pozabiznesowej, w tematach związanych z life coachingiem. Interesuje ją szeroko pojęty rozwój, poszukiwanie metod wspomagania ludzi w procesie zmiany, odkrywania ich potencjału, rozwijania umiejętności słuchania siebie, swojego ciała i podążania za swoją wewnętrzną mądrością. Na co dzień medytuje (ukończyła również 8-tygodniowy trening mindfulness), praktykuje jogę, koloruje mandale, dużo czyta i uwielbia być w drodze.
Więcej na: www.prusinska.pl

WARUNKI UCZESTNICTWA:
Koszt całego warsztatu to jedynie 950zł, a w cenie:
- noclegi
- zen coaching
- coaching w drodze
- niespodzianki NA DROGĘ :)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY W DROGĘ PO PRZEBUDZENIE :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz