środa, 14 października 2015

Zorganizowałam: klubNOVO - spotkanie 15 - Kolory Metafory w coachingu

14.10.2015


KOLORY METAFORY W COACHINGUCELE I PROGRAM
Cokolwiek robimy, możemy być kreatywni lub ulegać rutynie. Twórcze działania na warsztatach i sesjach coachingowych oznaczają nie tylko konieczność podążania za nowoczesnymi metodami pobudzania wewnętrznego potencjału ludzi, ale także zapewniają czerpanie przyjemności z rzeczy, które tylko na pozór wydają się niepotrzebne i dziecinne. Z pewnością warto przełamać stereotypy myślenia, wyjść poza kalki mentalne, zapewniając uczestnikom szkoleń świetną i pouczającą zabawę z metaforą. Ludzie twórczy odznaczają się odwagą i gotowością do podejmowania wyzwań oraz chęcią podążania za zmianami.

Na warsztacie poznamy na własnej skórze na czym polega kreatywny podział uczestników szkolenia na grupy, oraz jak obrazy, sentencje i dobrze dobrane pytania inspirują i pobudzają naszą wyobraźnię. Przekonamy się jak pracować nad rozwojem osobistym i zawodowym, łamiąc dotychczasowe zasady i poszukując nietypowych inspiracji. Zmiana perspektywy i kontekstu pozwala dostrzec to, co w inny sposób nie przyszłoby nam do głowy.


TRENER:
Anna Łoza-Dzidowska - posiada doświadczenie w dziedzinie psychologii biznesu, asertywności, komunikacji interpersonalnej, efektywnej sprzedaży, zarządzania oraz funkcjonowania zespołów pracowniczych. Jest autorką rozwiązań szkoleniowych w obszarze zarządzania komunikacją w firmie. Zawodowo działa na dwóch płaszczyznach - graficznej i szkoleniowej, specjalizuje się w procesach związanych ze zmianą już istniejącego wizerunku (rebranding), lub stworzeniem zupełnie nowego (branding), wychodząc naprzeciw firmom, które poszukują innych niż dotychczas, lub całkiem nowych dróg rozwoju, nastawiając się na zmianę kierunku myślenia i pokazanie im nowych możliwości.
Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie (1978-1983). Od ponad 11 lat wykonuje zawód trenera biznesu, współpracując z Firmą Szkoleniową Exbis - Eksperci Biznesmenom. W 2009 roku podniosła swoje kompetencje trenerskie do poziomu EQF 5 European Qualification Framework (Senior trainer). Zajmuje się również coachingiem - jest dyplomowanym coachem PCD. W pracy coachingowej wykorzystuje metody interaktywne, tworzy wizualne narzędzia coachingowe, wykorzystując swoje przygotowanie graficzne oraz szczególny rodzaj percepcji właściwy artystom. Od wielu lat fotografuje, a swoimi zdjęciami inspiruje uczestników szkoleń. Jest właścicielką firmy ZWROTNICA - Projektowanie Zmiany, firmy zajmującej się kształtowaniem szeroko pojętego wizerunku, ze szczególnym uwzględnieniem firm szkoleniowych i coachingowych. W oparciu o swoje fotografie, wykształcenie graficzne oraz wiedzę i doświadczenia trenerskie, tworzy ciekawe graficznie narzędzia edukacyjne, które można kupić w specjalistycznym sklepie internetowym - sklep.zwrotnica.net

To spotkanie to absolutnie spełnienie moich marzeń. Zaprosiłam kogoś, kto tworzy najlepsze w Polsce narzędzia do coachingu, czyli Ankę loże-Dzidowską.
Zaprezentowała nam kilka swoich topowych narzędzi, a przy okazji mieliśmy szansę podoświadczać ich na sobie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz