czwartek, 22 stycznia 2015

Zorganizowałam: klubNOVO - spotkanie 9 - Intuicja i wizualizacja w coachingu

22.01.2015


INTUICJA I WIZUALIZACJA W COACHINGU

„Umysł intuicyjny jest świętym darem, a umysł racjonalny wiernym sługą. Stworzyliśmy społeczeństwo, które honoruje sługę a zapomniało o darze”. Albert Einstein 

Intuicja to zaufanie, że informacje których potrzebujesz są w tobie, przechowywane w twojej podświadomości i dostępne wtedy, kiedy je zaprosisz. Umiejętność wizualizacji, czyli tworzenia obrazów w głowie jest umiejętnością niezwykle ważną dla osób, które interesują się rozwojem osobistym. 
Wizualizując nastawiamy swój mózg na działanie w jakimś określonym przez nas kierunku. Podczas stanu relaksacji, nasz mózg podświadomie przekazuje nam symbole i dostarcza cennych wskazówek odnośnie naszego życia. Często podsuwa też rozwiązanie zadań, z którymi nasz racjonalny mózg poradzić sobie nie potrafi. 

Jeżeli chcesz: 
• doświadczyć na sobie mocy wizualizacji 
• zastanowić się, jak wizualizacja może wzbogacić sesję coachingową 
• przekonać się, czy intuicja jest Twoim coachingowym narzędziem do pracy z klientem 
- zapraszamy na spotkanie. 

KTO PROWADZI?
Beata Szczygieł, life coach, trener. Ukończyła studia podyplomowe Life Coaching Start Up w Collegium Civitas oraz intensywny kurs coachingu opartego na potrzebach. Obecnie przygotowuje się do egzaminu na certyfikowanego coacha International Coach Federation. W swojej pracy często czerpie inspirację z metody Nonviolent Communication (NVC) Marshalla B. Rosenberga. Doświadczenie w tym kierunku zdobyła w Szkole Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii, oraz uczestnicząc w warsztatach prowadzonych zarówno przez polskich, jak też międzynarodowych, certyfikowanych trenerów NVC.


I znów odbyło się kolejne spotkanie klubuNOVO. Mieliśmy okazję porozmawiać o sile intuicji wizualizacji podczas sesji coachingowych. Ćwiczenie, które zaproponowała nam Beata Szczygieł było bardzo ciekawe i mocne!
A potem? Potem magia intuicji i dowód na to, że każdy ją ma!
Fajne i inspirujące te nasze spotkania!
Zapraszamy na kolejne :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz