poniedziałek, 7 lipca 2014

Zorganizowałam: klubNOVO - spotkanie 4 - Energetyzery w pracy trenera

07.07.2014


ENERGETYZERY W PRACY TRENERA

Na najbliższym spotkaniu skoncentrujemy się na tym po co Trenerowi energetyzery, czyli ćwiczenia zwiększające poziom energii u uczestników szkolenia. Omówimy budowę kilku przykładowych ćwiczeń i każdego z nich doświadczymy. Porozmawiamy również o tym, kiedy je stosować i na co zwrócić szczególną uwagę podczas przeprowadzania tego typu ćwiczeń.

Dzięki udziałowi w spotkaniu:
1. Poznasz ćwiczenia, aktywizujące uczestników, które będziesz mógł wykorzystać podczas prowadzonych przez Ciebie szkoleń, gdy poziom energii w grupie spadnie,
2. Dowiesz się jak w prawidłowy sposób przekazywać instrukcję do energetyzerów,
3. Będziesz mógł doświadczyć jak działają energetyzery,
4. Wymienisz się doświadczeniami i opiniami z innymi Trenerami.

Kto tym razem poprowadzi spotkanie?
MARIA ODROWĄŻ-PETRYKOWSKA
Coach i Trener Biznesu Akadami SET. Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego kierunek Finanse i Bankowość oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (studia podyplomowe). Uczestniczyła w treningu interpersonalnym.
Od 4 lat prowadzi szkolenia dla pracowników sektora bankowego. Na sali szkoleniowej spędziła ponad 1500 godzin. Prowadziła szkolenia dla grup od kilku do kilkudziesięciu osób.
Obecnie rozwija firmę Forward Trainings, która świadczy
usługi w zakresie szkoleń i coachingu. Współtworzy projekt
szkoleniowo-coachingowy Love Woman.
To było bardzo energizujące spotkanie. Nikt z nas nie przypuszczał, że aż tak! Mieliśmy przed sobą ponad 3 godziny energetycznej zabawy, w której udział brał każdy bez wyjątku z wypiekami na twarzy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz