poniedziałek, 17 marca 2014

Zorganizowałam i współprowadziłam: klubNOVO - spotkanie 1 - Narzędzia w coachingu

17.03.2014 

NARZĘDZIA W COACHINGU

Wprawdzie mimo, że coaching istnieje dość krótko, to jednak wachlarz narzędzi adaptowanych i wykorzystywanych podczas sesji jest już bardzo bogaty. Do niedawna techniki i narzędzia ograniczały się do modeli prowadzenia sesji coachingowej, jak również wykorzystywania chociażby takich narzędzi jak wizualizacja celu czy podróż bohatera w coachingu opcji. Ostatnio jednak pojawiają się wszelkiego rodzaju gadżety, które coraz śmielej wkraczają do sesji. Oczywiście ten stan rzeczy ma swoich zwolenników jak i przeciwników.

A co Ty o tym sądzisz? 
Jak podoba Ci się takie urozmaicenie sesji coachingowych?

W imieniu Pracowni Coachingu NOVO serdecznie zapraszamy na inauguracyjne i pierwsze w historii spotkanie "klubNOVO', którego ideą jest:
* rozwijanie kompetencji coachingowych i trenerskich
* wymiana doświadczeń osób pracujących w zawodzie coacha i trenera
* stwarzanie miejsca do doświadczania obu płaszczyzn dla osób chcących zostać coachem i/lub trenerem

Spotkanie poprowadzi:
Małgorzata Leduchowska - koordynator klubu, certyfikowany coach ACC ICF (Associated Certified Coach - International Coach Federation),  certyfikowany trener biznesu

Katarzyna Mickiewicz-Burzawa - certyfikowany coach ACC ICF, coach marki osobistej i wizerunku, trener, wizażystka 
Inauguracja klubuNOVO, który wspiera w rozwoju przyszłych i już funkcjonujących coachów i trenerów udała się wyśmienicie. Mieliśmy szansę porozmawiać o tym jakich narzędzi używać w coachingu, z jakich najczęściej korzysta się teraz i co może pojawić się w sesjach coachingowych w przyszłości.

Kasia zaprezentowała swoje autorskie narzędzie - własne karty-zdjęcia, które zrobiła niewielkim nakładem kosztów, za to wspaniale wspiera klientów w poszerzaniu ich perspektywy.

Zapraszam na kolejne spotkania, które będą odbywały się co miesiąc.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz